پنجشنبه , 30 فروردین 1403

پیش بینی خدمات برای مدافعان سلامت البرز در منطقه ویژه اقتصادی یپام

نادر ثناگو مطلق روز چهارشنبه در آیین تجلیل از کارکنان عرصه  درمان البرز که  در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام  برگزار شد، افزود: به همین منظور محصولات و کالاهایی که در منطقه تولید می شود، با تخفیف و تسهیلاتی در اختیار کارکنان درمان قرار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: در بخش پروازی نیز این امکان وجود دارد که پرسنل زحمتکش درمان  استان البرز از تخفیف های  ویژه برخوردار شوند.
ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: در ۲ سال گذشته و با شیوع ویروس کرونا، مدافعان سلامت با تمام توان پای کار بوده  و به همین منظور هدفمان این است که با انجام فعالیت هایی از این دست، بخشی از زحمات آنها را جبران کنیم.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود.

فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در آن مستقر شده است.

استان البرز دارای ۱۷ بیمارستان دولتی و خصوصی است که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به بیش از ۲۰۰ هزار بیمار سرپایی و بستری کووید۱۹ خدمات درمانی و پزشکی  ارائه داده اند.

بیش از ۱۰ هزار پزشک و پرستار در مراکز دولتی و خصوصی استان البرز مشغول خدمات دهی به بیماران مختلف از جمله کرونایی ها هستند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …