پیش بینی خدمات برای مدافعان سلامت البرز در منطقه ویژه اقتصادی یپام

نادر ثناگو مطلق روز چهارشنبه در آیین تجلیل از کارکنان عرصه  درمان البرز که  در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام  برگزار شد، افزود: به همین منظور محصولات و کالاهایی که در منطقه تولید می شود، با تخفیف و تسهیلاتی در اختیار کارکنان درمان قرار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: در بخش پروازی نیز این امکان وجود دارد که پرسنل زحمتکش درمان  استان البرز از تخفیف های  ویژه برخوردار شوند.
ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: در ۲ سال گذشته و با شیوع ویروس کرونا، مدافعان سلامت با تمام توان پای کار بوده  و به همین منظور هدفمان این است که با انجام فعالیت هایی از این دست، بخشی از زحمات آنها را جبران کنیم.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود.

فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در آن مستقر شده است.

استان البرز دارای ۱۷ بیمارستان دولتی و خصوصی است که از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به بیش از ۲۰۰ هزار بیمار سرپایی و بستری کووید۱۹ خدمات درمانی و پزشکی  ارائه داده اند.

بیش از ۱۰ هزار پزشک و پرستار در مراکز دولتی و خصوصی استان البرز مشغول خدمات دهی به بیماران مختلف از جمله کرونایی ها هستند.