شنبه , 29 اردیبهشت 1403

وضعیت درمانی بخش مشکین دشت نامناسب است

بهزاد پرویزی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش مشکین دشت فردیس افزود: ۲۳ هزار زمین در شهرک مهندسی زراعی مشکین دشت وجود دارد که  قرار است با همکاری شهرداری و شورای شهر مشکین دشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس  یک کلینیک درمانی در این محل ساخته شود.

وی بیان داشت : اگر این مهم محقق شود فرمانداری فردیس هم آمادگی دارد برای ساخت آن بودجه تامین کند.

معاون فرماندار فردیس اظهار داشت: شهرک مهندسی زراعی مشکین دشت جزو مناطق فاقد دهیاری است که می توان از محل اعتبارات ماده ۶ برای ساخت کلینیک درمانی اختصاص دهیم.

پرویزی افزود: قرار شد تمام کمبودها و نیازمندی های مشکین دشت در حوزه های مختلف از جمله سلامت، امنیت، ورزش، آب و برق توسط بخشداری ، شهرداری  ،دهیاری و شوراهای مشکین دشت احصا شود و به فرمانداری اعلام تا در کمیته برنامه ریزی به فراخور اعتبارات برای پروژه های ۱۴۰۰ در دستور کار متناسب با اولویت قرار دهیم.

وی ادامه داد: بخشی از منابع اعتباری را نیز سال 1401 موکول خواهیم کرد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس گفت: هر دستگاهی در حوزه آب، برق و سلامت پروژه ای بخواهد تعریف کند فرمانداری فردیس این آمادگی را دارد اعتبار پروژه های آنها را تامین کند.

پرویزی افزود: موضوع امنیت در بخش مشکین دشت توسط بخشداری مشکین دشت و شورای تامین شهرستان فردیس پیگیری می شود حتی دهیاری و شهرداری مشکین دشت آمادگی دارد در خصوص امنیت مساعدت های لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه روستای فرخ آباد زیبادشت با کمبود آب شرب مواجه است، گفت: اعتبارات خوبی از طریق تملک و دارایی در حوزه روستایی اختصاص یافته است انتظار می رود تا پایان سال روستای فرخ آباد زیبادشت مشکل آب شرب مرتفع شود.

جمعیت ۱۲ هزار نفری روستای فرخ آباد زیبادشت با چهار حلقه چاه آب تامین می شود اگر حفر چاه جدید برای این روستا در نظر گرفته شود اعتبار پیش بینی شده است.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …