چهارشنبه , 23 خرداد 1403

وزارت کشور حکم شهردار کرج را ابلاغ کرد

علی قاسم پور روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: با پیگیری های صورت گرفته حکم  شهردار منتخب کلانشهر کرج از سوی وزیر  کشور امضا و ابلاغ شد و با تثبیت دوره سرپرستی به مدیریت می توانیم شاهد آغاز دوره جدیدی از کار و خدمت باشیم.

وی با بیان اینکه مردم و رسانه ها انتظاراتِ جدی از دوره ششم مدیریت شهری کرج دارند که کارِ جهادی و محرومیت زدایی و پیگیری مشکلات و مسائل شهر در صدر آنها قرار دارد، تصریح کرد: امیدواریم در فضای همدلی و اتحاد بتوانیم ضمن تکمیل پروژه های نیمه تمام، کارهای کلانی که در خور شأن مردم فهیم این کلانشهر باشد را آغاز نماییم.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر اینکه دوره انتخاب شهردار به پایان رسیده و همه مسائل و گفتمان های آن دوره باید پشت دیوارِ زمان بماند، اظهار کرد: شورایی که مزین به عنوان انقلابی گری شده و ترکیبی از نخبگان و جوانان و متخصصین را در اختیار دارد، باید مطالبه گر نیازها و مسائلِ واقعی شهر باشد و به جای پرداختن به حواشی، در متنِ خدمتگزاری و نوکری مردم حرکت نماید.

قاسم پور ادامه داد: خرسندیم که فرزندِ شهید و فردی که سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر را دارد و همین طور با بخش های مختلف شهرداری آشنایی کافی دارد، به عنوان شهردار کرج انتخاب شده و یقین دارم با همدلی و اتحاد می توانیم گام های بلند و رو به جلو برداریم.

رییس  کمیسیون حقوقی شورای شهر کرج افزود: خوشبختانه بخشی از مشکلات و نیازهایِ فوری شهر در دوره منتخب بودن و در جلساتِ هم اندیشی احصاء شده و با دسته بندی آنها در حوزه های فرهنگی، زیست محیطی، عمرانی، اداری و نظارتی، زیرساختی و خدمات شهری شاهد آغازِ تحولات و دوره اصلاحات در فرایند گام به گام خواهیم بود و یقیناً مسیر تحقق برنامه ها از مسیر همکاری  شورا و شهرداری می گذرد.

قاسم پور در پایان با تاکید بر اینکه از کارهای خوب و به نفع مردم و شهر حمایت و در مقابلِ کارهای بدون بازده و خلافِ مصالح شهروندان ایستادگی خواهیم کرد و با عهدی عهد اخوت نبسته ایم، اذعان داشت: شورای ششم کرج با موفقیت در آزمون انتخاب شهردار که بر اساس قانون و دموکراسی صورت پذیرفت، پایبندی خود به قانون را به صورت عملی نشان داد و در ادامه مسیر نیز همسو با قوای انقلابی در جهت خدمت به مردم و حل مشکلات گام بر می داریم.

مصطفی سعیدی سیرایی از مجموع ۱۳ رای شورای شهر کرج هشت رای کسب کرد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …