شنبه , 29 اردیبهشت 1403

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات البرز : ۱۳ آبان حامل پیام های بزرگی است

حسین کاشانی پور روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این روز سه رویداد مهم تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه، تسخیرلانه جاسوسی آمریکا در ایران و به شهادت رسیدن تعدادی از دانش آموزان در دانشگاه تهران در این روز اتفاق افتاد که هریک دارای ویژگی خاص خود است.

وی ادامه داد: بیداری ، تقابل ملت ایران با استکبار، ظلم استکبار به ملت از جمله پیام های این روز تاریخی است که نباید به دست فراموشی سپرده شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: استمرار چپاول ملت ها توسط استکبار جهانی سبب شد تا ۱۳ آبان به نام روز مبارزه با استکبار در تقویم رسمی کشورمان  به ثبت برسد.

 کاشانی پور افزود: اگر جانفشانی شهدا نبود و لانه جاسوسی امریکا تسخیر نمی شد امروز شاهد سلطه گری بسیاری از سوی استکبار جهانی بودیم.

وی یاد آورشد: هنوز دشمنی های آمریکا در مقابل انقلاب اسلامی ادامه دارد بنابر این باید با یادآوری و بصیرت افزایی هرچه بیشتر جنایات و ظلم استکبار جهانی را اطلاع رسانی کرد.

وی تاکید کرد: مراسم یوم الله ۱۳ آبان  باید هرچه بیشتر پرشورتر برگزار شود تا پیام ایستادگی در برابر آمریکا را منتقل سازیم.

کاشانی پور بیان داشت: رشد و پیشرفت های بسیاری که در عرصه علم و صنعت امروز می بینیم در نتیجه قطع دست سلطه گران از کشور است.

امسال برنامه های مختلفی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان در استان البرز پیش بینی شده است که  برگزاری مسابقه نقاشی افول آمریکا ، مسابقه دو صحرانوردی ، گلباران مزار شهدا ،  بازدید دانش آموزان از لانه جاسوسی آمریکا ، برپایی غرفه با عنوان نجوم و خلاقیت، نشست های بصیرتی و روشنگری با موضوع استکبار ستیزی به صورت میدانی و حضوری در استان البرز برگزار می شود.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …