دستگیری کلاهبرداران اسکیمری در البرز

رئیس پلیس فتا البرز گفت: فردی که به همراه همدستش با کپی اطلاعات کارت بانکی شهروندان اقدام به سرقت ۱۸۷ نفر کرده بود در البرز دستگیر شد.

دستگیری کلاهبرداران اسکیمری در البرزبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، سرهنگ رسول جلیلیان گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا مبنی براین که کارت بانکی در اختیار خودش است، اما مبلغ ۲۲۰ میلیون ریال از حسابش برداشت شده بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارشناسان پلیس فتا قرارگرفت.

رئیس پلیس فتا البرز افزود: دربررسی‌های اولیه مشخص شد که برداشت‌ها به صورت اینترنتی نبوده و از طریق دستگاه‌های خودپرداز و پوز انجام شده که شک کارشناسان به کپی اطلاعات بانکی مالباختگان از طریق اسکیمر به یقین تبدیل شد.

جلیلیان اضافه کرد: کارشناسان با بررسی تراکنش مالباخته متوجه شدند که نامبرده درمحدوده تجریش تهران از طریق پیک اقدام به خرید غذا کرده که با بررسی حساب مقصد یکی از کلاهبرداران اسکیمری شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا البرز گفت: مخفیگاه متهم در استان تهران شناسایی و مشخص شد که متهم به همراه همدستش با استفاده از یک دستگاه اسکیمر در قالب پیک فست فود و سوپرمارکت با سرقت اطلاعات بانکی از ۱۸۷ نفر کلاهبرداری کردند.

او اضافه کرد: ۲ متهم در مناطق مختلف تهران شناسایی و در عملیات‌های مختلف دستگیر و از مخفیگاه آن‌ها تعداد زیادی کارت خام بانکی، دستگاه اسکیمر و سایرلوازم مربوطه مربوط به اسکیمر کشف شد.

رئیس پلیس فتا البرز می گوید: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شدند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …