چهارشنبه , 3 مرداد 1403

۲۴سارق با ۱۲۵سرقت در فردیس دستگیر شدند

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج،  سرهنگ   کامران ملکی  با اشاره به برخورد با سارقان و مالخران در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اظهار داشت:در راستای اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان فردیس به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت افراد سابقه دار حوزه موفق به شناسایی و دستگیری 24 سارق شده و در تحقیقات صورت گرفته از آن‌ها تا کنون 125 فقره انواع سرقت کشف شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اشاره به کشف تعدادی اموال مسروقه از مخفیگاه سارقان،  بیان کرد: 10 نفر نیز در رابطه با فروش مواد مخدر دستگیر و بیش از 54 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف شد.

این مقام انتظامی از جمع آوری و تحویل 34 معتاد متجاهر به مراکز بازپروری در این طرح خبر داد و  گفت: همچنین در این طرح از 14 واحد صنفی بازدید و 46 وسیله نقلیه متخلف نیز اعمال قانون شدند.

سرهنگ ملکی  گفت: اجرای اینگونه طرح‌ها توسط پلیس فردیس پر قدرت ادامه خواهد داشت و به شهروندان اطمینان خاطر می دهیم اجازه جولان به هنجارشکنان و مخلان امنیت شهروندان نخواهیم داد.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …