چهارشنبه , 23 خرداد 1403

مدیرکل آموزش و پرورش : خیرین مدرسه ساز البرز در کشور درخشیدند

سالار قاسمی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: امسال  تعهدات مجمع خیرین مدرسه ساز البرز ۱۵۰ میلیارد تومان بوده که در قالب پروژه های آموزشی خیرساز در حال انجام  است.

وی بیان داشت: بیش از ۹۰ درصد از مدارس خیرساز استان  البرز به آموزش و پرورش تحویل داده شده و مابقی پروژه‌ها درحال تکمیل شدن است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز  با اشاره به اینکه مجمع خیرین مدرسه ساز استان به لحاظ تعهدات مالی  رتبه اول کشور را کسب کرده است،خاطرنشان کرد:  تا پایان آبان ماه امسال  خیرین مدرسه ساز ۲۵ مدرسه به فضای آموزشی البرز اضافه می کنند.

قاسمی تصریح کرد: همچنین خیرین مدرسه ساز البرز  تا دهه مبارک فجر امسال ۴۱ پروژه آموزشی دیگر آماده  تحویل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه البرز از جمله استان هایی است که تعداد پروژه های آموزشی نیمه تمام اندکی دارد،عنوان کرد: نگاه مشارکتی مردم در استان مهاجرپذیر البرز که با کمبود زیرساخت های  آموزشی روبروست،نسبت به سال های قبل ارتقاء یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرزادامه داد: ماهیت آموزش و پرورش زمانی است که معلم و دانش آموز در فضای مدرسه تعاملات خود را شکل می‌دهند و دانش آموز در همه ابعاد و موقعیت‌ها به رشد مورد نظر می‌رسد.

وی یادآورشد: مدرسه بعنوان عنصر کلیدی نظام آموزشی،  زمینه رشد فکری و اخلاقی جامعه را فراهم می‌کند.

قاسمی تاکید کرد: ۳۰۶ کلاس درس جدید دراستان آماده تحویل آموزش و پرورش شده است که خیرین نیک اندیش درساخت، تکمیل و تجهیز این پروژه ها نقش موثری داشته اند.

استان البرز حدود ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …