سه شنبه , 26 تیر 1403

مجموعه فخر ایران زیرساخت‌های بسیار ‌کاملی برای اشتغال زایی در حوزه نساجی و پوشاک دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  نظرآباد،  علی حدادی در بازدید معاونان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از کارخانه فخر ایران واقع در شهرستان نظرآباد که عصر امروز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از وظایف بسیار مهم  ما شناخت ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغالزایی  در استان البرز است.

وی افزود: مجموعه فخر ایران در شهرستان نظرآباد یکی از بهترین ظرفیت‌های موجود برای اشتغالزایی در استان البرز است.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه مجموعه فخر ایران زیرساخت‌های بسیار خوب و کاملی برای اشتغال زایی در حوزه نساجی و پوشاک  دارد، بیان کرد: این مجموعه در سال‌های گذشته در حوزه نساجی فعال بوده و در دو سال گذشته در وزارت دفاع با وزیر دفاع و معاون این وزارتخانه برای احیای آن جلساتی برگزار شده است.

نماینده مردم نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جلسه امروز با هدف هم افزایی و همدلی بین وزارت دفاع و دستگاه‌های اجرایی برای اجرای منویات رهبری معظم انقلاب در حوزه اشتغالزایی است ، برگزار شد، تصریح کرد: این مجموعه یکی از بهترین فرصت‌ها برای ایجاد اشتغال در استان البرز است و این موضوع نیاز به تصمیم گیری دارد.

وی با بیان اینکه بخش زارعت مجموعه با امکانات موجود هم با ظرفیت  قابلیت بهره برداری دارد، گفت: اهتمام وزیر دفاع و معاونانش در این زمینه قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ش

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …