سه شنبه , 2 مرداد 1403

فرماندار: تلاش ها بر تکمیل سریع بیمارستان فردیس معطوف شده است

ابوالفضل اینانلو عصر شنبه در نشست شورای اسلامی شهرستان فردیس افزود: زمین بیمارستان در حال ساخت  فردیس از سوی شهرداری و شورای شهر واگذار شده بود اما بلاتکلیف ماند تا اینکه در سفررییس جمهوری دولت دوازدهم به استان البرز اعتباربرای ساخت بیمارستان تخصیص یافت.

فرماندار فردیس گفت: امیدواریم مهر ماه جاری  پایان پروژه بیمارستان فردیس  باشد و  برای  خرید تجهیزات بیمارستان مکاتبه ای هم از طریق استاندار البرز با وزیر بهداشت انجام شد و در خواست تجهیزات و امکانات بیمارستان فردیس را کردند وزیر بهداشت هم با نظر مساعد و مثبت جواب مکاتبه استاندار را دادند.

وی در خصوص امنیت شهرستان فردیس اظهار داشت: در نشست شورای تامین استان یکی از مباحث مهم و جدی امنیت و انتظامی فردیس بود مورد تاکید قرار گرفت که نرخ جرائم در شهرستان فردیس بالا است وباید به آن توجه شود.

وی با اشاره به جمعیت بالای ۷۰۰ هزار نفری فردیس که رقم قابل توجهی است ، گفت: این موضوع نشات گرفته از مهاجرپذیری شهرستان فردیس است باید چاره اندیشی شود.

اینانلو  احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری فردیس را یکی از ضروریات عنوان کرد و بیان داشت: ایجاد تصفیه خانه فاضلاب باعث استحکام بنا می شود و همچنین اگر چاه فاضلاب در کنار چاههای آب وجود داشته باشد آب را آلوده می کند و این امر باید به طور  جدی پیگیری شود.

شهرستان فردیس با ۷۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …