شنبه , 29 اردیبهشت 1403

شناسایی سارقان تحت عنوان مامور در البرز

به گزارش روز دوشنبه  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت به شیوه اخاذی تحت عنوان مأمور پلیس توسط سرنشینان خودروهای مختلف در سطح شهرستان کرج، بررسی موضوع در دستورکار تیم ویژه ای از کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات برای کارآگاهان محرز شد که سارقان پس از متوقف کردن خودروهای مال باختگان، خود را مأمور پلیس معرفی و پس از بازرسی بدنی به بهانه های واهی وجوه و لوازم با ارزش آن ها را گرفته و بلافاصله متواری شدند.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان با تلاش های شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی همه سارقان شرکت کننده در سرقت را شناسایی و با مراجعه به مخفیگاه شان، نامبردگان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

نادربیگی اضافه کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در ابتدا منکر انجام هرگونه اخاذی و سرقت بودند، اما با مشاهده مستندات ماموران به ناچار لب به اعتراف گشوده و به چند فقره اخاذی با جعل عنوان مامور پلیس اقرار کردند.

وی یاد آورشد : با دستور مقام قضائی، تصاویر متهمان بدون پوشش منتشر شده تا شهروندانی که توسط اعضای این باند مورد اخاذی قرار گرفته اند برای تشکیل پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج میدان  طالقانی، بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند. 

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …