جامعه بین‌الملل نظاره‌گر ظلم به فلسطین است

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: جامعه بین الملل هیچ اقدامی برای برگرداندن حقوق فلسطینی‌ها نکرد بلکه متجاوزان را تشویق می‌کند.

جامعه بین‌الملل نظاره‌گر ظلم به فلسطین استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، آیت الله حسینی همدانی گفت: مردم با بصیرت و با درک زمان و موقعیت، در صحنه روز قدس حاضر شدند و حماسه دیگری را آفریدند.

امام جمعه کرج افزود: ببینید با قبله اول مسلمین چه می‌کنند، این ظلم کمی نیست که ۱۳ میلیون فلسطینی از ابتدایی‌ترین حقوق خود یعنی داشتن سرزمین محروم هستند.

او تصریح کرد: رژیم صهیونیسم مردم فلسطین را از کشور خودشان بیرون کرد و به اردوگاه‌ها فرستاد و آنانی که در کشورشان ماندند در بدترین شرایط زندگی می‌کنند و اگر اعتراض بکنند، شهید می‌شوند.

آیت‌الله حسینی همدانی گفت: امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس مانع از فراموش شدن حرکت مردم فلسطین شد.

او افزود: روز قدس، نماد بیداری جهان اسلام شد و همین امروز مردم آزاده در نقطه به نقطه دنیا فریاد بلند مرگ بر اسرائیل و آمریکا را سرمی‌دهند.

امام جمعه کرج گفت: هرساله روز قدس روح تازه‌ای به مردم فلسطین می‌دمد و موجب تقویت محور مقاومت می‌شود.

او افزود: روز قدس نشان داد که نجات فلسطین منوط به مقاومت و مقابله مسلحانه است و سازش روند صحیحی نیست.

آیت‌الله حسینی همدانی گفت: رژیم صهیونیسم باید هرلحظه منتظر خبر بدی باشد و این مردم با بصیرت با شعار مرگ بر اسرائیل، به نابودی این رژیم جعلی کمک می‌کنند.