شنبه , 1 اردیبهشت 1403

تیم های راهداری البرز در حال بازگشایی برخی محورها هستند

علی زندی فر لحظاتی پیش به خبرنگار ایرنا گفت : جاده جدید هشتگرد- طالقان از ساعت ۶ صبح امروز به علت کولاک شدید بسته شد که تلاش راهداران برای بازگشایی این مسیر ادامه دارد.

وی بیان داشت:  بارش برف در جاده قدیم طالقان نیز سبب لغزندگی و کندی تردد در مسیر شده که  راهداران در حال برف روبی  این جاده هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به بسته بودن جاده کرج – چالوس در حوزه استحفاظی استان مازندران گفت :  اکنون بارش برف  نیز در محدوده پیچ سرهنگ تا تونل کندوان سنگین است و  عملیات برف روبی تیم های راهداری البرز در این محدوده  ادامه دارد.

وی اظهار داشت : ۱۶۰ نیروی انسانی به همراه ۱۱۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در قالب ۱۱ تیم و ۱۶ پایگاه ثابت و سیار راهداری استان البرز در حال آماده باش بوده که بخشی از این تیم ها اکنون خدمات برف روبی و نمک پاشی انجام می دهند.

زندی فر گفت : به استثنای محور کندوان –چالوس و جاده جدید هشتگرد – طالقان سایر محورهای ارتباطی استان البرز باز است و رفت و آمد در آنها جریان دارد.

وی تاکید کرد که رانندگانی که قصد تردد در محورهای ارتباطی استان البرز  را دارند ، زنجیر چرخ ، سوخت کافی، لباس گرم و مواد غذایی به همراه داشته باشند.

مدیرکل راهداری البرز افزود: با توجه به بارش برف و باران محورهای ارتباطی استان لغزنده است که رانندگان باید با احتیاط حرکت کنند.

استان البرز دارای یک هزارو۵۰۰ کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به جاده های این استان است.

اداره کل هواشناسی استان البرز دیروز در خصوص ورود سامانه بارشی به استان هشدار داد و طبق گزارش این اداره کل بارش ها از شامگاه پنجشنبه ۲۰  آبان تا شامگاه جمعه ۲۱ آبان ماه جاری ادامه دارد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …