شنبه , 1 اردیبهشت 1403

تمام مددجویان ندامتگاه قزلحصار کرج علیه کرونا واکسینه شدند

اشکان کمالی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که با حضور گروه جهادی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز و نیروهای مرکز بهداشت غرب کرج، طرح واکسیناسیون کرونا در ۲ نوبت برای زندانیان ندامتگاه قزلحصارانجام شد.

وی خاطرنشان کرد: زندانیان جدید الورود نیز چنانچه تاکنون برای واکسن اقدام نکرده باشند در داخل ندامتگاه تحت تزریق واکسیناسیون قرار می گیرند.

کمالی  گفت: تست های غربالگری به صورت روزانه در تمام بندهای ندامتگاه قزلحصار توسط کارکنان حوزه بهداشت و درمان انجام شده  و در صورت  مشاهده  موارد مشکوک  اقدامات درمانی انجام می شود.

مدیر ندامتگاه قزلحصار خاطرنشان کرد : سازمان زندان های کشور سلامتی مددجویان را بسیار حایز اهمیت دانسته و در این ندامتگاه نیز از هیچ تلاشی برای بهداشت و امنیت فردی مددجویان دریغ نخواهد شد.

کمالی افزود: ندامتگاه قزلحصار همه روزه تمامی اماکن عمومی ندامتگاه قزلحصار  توسط کادر بهداشتی،  ضدعفونی و گند زدایی می شود.

ندامتگاه قزلحصاریکی از چهارزندان مستقر در کرج و  بزرگترین ندامتگاه کشور است که بر اساس طرح طبقه بندی زندانیان، محکومان مرتبط با مواد مخدر در این زندان نگهداری می شوند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …