دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

بسیج یکی از پشتوانه های جمهوری اسلامی در نبرد با دنیای استکبار است

محمد اسدیان شامگاه چهارشنبه با حضور در بسیج رسانه استان البرز عنوان کرد: روحیه خستگی ناپذیری، رفع مشکلات مردم، برنامه ریزی در کار، خدمت صادقانه، دل سوزاندن برای مردم ،اخلاص در کار از جمله ویژگی‌هایی است که از تفکر بسیجی نشات می گیرد.
وی در ادامه با بیان اینکه شهید  سید مرتضی آوینی نمونه‌ ای تاثیرگذار از تفکر بسیجی بوده است گفت: باید همواره این شهید بسیجی الگو بسیجیان و جامعه رسانه ای قرار گیرد.
اسدیان به نقش و جایگاه بسیج مستضعفین در جامعه پرداخت و افزود: بسیج رسانه بستری برای انسجام رسانه های استان است و با بهره گیری از تفکر بسیجی و ایجاد جبهه منسجم رسانه ای می تواند با حملات دشمن در حوزه رسانه مقابله نماید.
سید محمدرضا موسوی زاده مسوول بسیج رسانه استان البرز نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه بسیج یکی از بهترین دستاورد انقلاب است، گفت: بسیج به هیچ حزب، گروه و جناح خاصی تعلق ندارد و پشتوانه آن مردم هستند.
وی ادامه داد : بسیج یک نهاد پویا است که براساس نیاز جامعه شکل گرفته و در موضوعات مختلف وارد شده و غم را از چهره مردم می رهاند، بسیج بستری آموزشی برای همه مردم ایران است که اغلب در بستر محیطی آن را تجربه کرده اند.
موسوی زاده افزود : بسیج رسانه با اطاعت از بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، با رویکرد گفتمان سازی و تشکیل جبهه واحد رسانه ای از نیروهای انقلابی با محوریت امید آفرینی در محرومیت زدایی و کاهش آسیب های اجتماعی وارد عرصه رسانه ای شده و این عرصه جهادی بهترین روش مقابله با جریان رسانه های معاند است.
مسوول بسیج رسانه استان البرز در پایان اظهارداشت: بسیج رسانه در کنار دستگاه و نهادهای خدمات رسانی در انعکاس اخبار خدمت رسانی قرار دارد و مطالبه مردمی را براساس اخلاق رسانه ای پیگیری می نماید.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …