پنجشنبه , 4 مرداد 1403

۵۰ شرکت در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان البرز مستقر می‌شوند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، امیر سرکندی با اشاره به آماده‌سازی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان البرز اظهار داشت: در فاز اول کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان البرز نزدیک به هشت هزار مترمربع آماده بهره‌برداری شده و امکان استقرار حدود 50 شرکت دیگر در قالب گروه‌های فناور و نوآور در مجموعه فراهم شده که با استقرار شرکت‌های طرف قرارداد، ایجاد اشتغال دانش‌بنیان در سطح استان البرز، مورد توجه جدی قرار می‌گیرد.

وی افزود: اگر چه اولویت استقرار در این مجموعه، با شرکت‌های دانش‌بنیان و گروه‌هایی فعال در حوزه فناوری و نوآوری به ویژه در مسائل شهری مانند موضوعات زیست محیطی است اما امکان استقرار دیگر گروه‌ها و افراد فعال در دیگر زمینه ها نیز فراهم شده است.

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با اشاره به  ارائه کلیه خدمات مورد نیاز شرکت‌های فعال در کارخانه در همین مکان با هدف جلوگیری از تردد های غیر ضرور به تهران و کرج افزود: رایزنی با برخی از مراکز اداری و دولتی، همچنین دیگر مراکز خدماتی مانند پیشخوان خدمات دولت  برای فعالیت در کارخانه نیز انجام شده که به زودی استقرار آنها نیز آغاز خواهد شد.

سرکندی گفت: با هدف حمایت از طرح‌های نوین و کاربردی و سرعت بخشی به اجرای طرح‌های اشتغال‌زا، امکان استقرار برخی از فعالیت‌های خاص به شکل رایگان در فضای کارخانه را نیز فراهم شده است.

انتهای پیام/ح

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …