اخبار

۱۲ زندانی بدهکار مالی البرزی با کمک واقفان خیراندیش آزاد شدند

به گزارش  روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در آیین آزادی زندانیان خطاب به مددجویان گفت: ارتباط با خدا بسیار می تواند به انسان کمک کند و روح و روان انسان با ادعیه و قرآن و ارتباط با خدا صیقل پیدا می کند و این صیقل روان موجب تمرکز انسان در جهت رفع مشکلات می شود.

حجت الاسلام والمسلمین علی دشتکی افزود: خداوند هم در این مسیر به طور حتم کمک خواهد کرد و شاید مصلحت الهی بر این بوده که به زندان بیایید و این ارتباط با خدا برقرار شود و موجب تحول در زندگی شما گردد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در ادامه با اشاره به آغاز هفته وقف گفت: وقف چتری است که زیر مجموعه این چتر کلماتی همچون ایثار، احسان، خیرات، نوعدوستی و… شکل می گیرد و کسانی از مال و جان و خود می گذرند و ایثار می کنند.

آزادی ۴۳۷ زندانی با کمک نهادهای حمایتی

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های استان البرز نیز در این آیین گفت: مجموع بدهی این افراد بالغ بر یک میلیارد تومان بوده که خوشبختانه با ورود مددکاران زندانها، شورای حل اختلاف مستقر در زندان ها، کمیته های صلح و سازش و همچنین گذشت طلبکاران و پذیرش اعسار مقامات قضایی با پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان این ۱۲ زندانی امروز از زندان آزاد شدند.

مدیر کل زندان های استان البرز افزود: از ابتدای سال تا امروز ۴۳۷ زندانی با کمک نهاد های حمایتی اداره کل زندان های استان از زندان آزاد شدند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز با اهدای بیش از ۵۰ میلیون تومان از بدهی این زندانیان از محل نیات واقفان خیراندیش در آزادسازی آن ها کمک کرد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا