چهارشنبه , 3 مرداد 1403

نباید از خانواده‌های معظم شهدا به هیچ وجه غافل شویم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حجت‌الاسلام والمسلمین علیمراد یوسفی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام علی تمام‌زاده  اظهار داشت: بی‌شک شهدا از فضائل و ویژگی‌های خاصی برخوردار بودند که آن‌ها را به این مقام والا رساند.

وی با اشاره به مشکلات زندگی همسران شهدا و با بیان اینکه بدون تردید، روح شهید بزرگ‌‌ترین حامی و پشتیبان در امورات زندگی است، خطاب به همسر شهید تمام‌زاده گفت: در شرایطی که جهادگونه زندگی می کنید و هم نقش پدر و هم نقش مادر را برای فرزندان ایفا می کنید، قطعا با عنایت خداوند مشکلات بر شما آسان می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه امید است خداوند توان مضاعفی برای تربیت فرزندان در مسیر شهدا به همسران شهدا عنایت کند، تأکید کرد: خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ و افتخار جامعه هستند و ما نباید از آن‌ها غافل شویم.

یوسفی  عنوان کرد: مقام معظم رهبری عنایت ویژه ای به شهدا و خانواده‌های شهدا دارند و همه ما نیز در این مسیر تکالیفی را بر عهده داریم. ما با افتخار در خدمت خانواده‌های معظم شهدا هستیم و از انجام اموری که در توانمان باشد دریغ نمی کنیم، به ویژه برای خانواده این شهید که از مجموعه پرافتخار روحانیت و شهدای مدافع حرم است.

وی خطاب به همسر شهید تمام زاده تصریح کرد: با توجه به توان و قدرت شما، حضورتان در مجموعه بسیج می‌تواند در ترویج، تبلیغ و تبیین فرهنگ جهاد و شهادت بسیار تأثیرگذار باشد. خواهش ما این است که در صورت امکان، بیشتر در این عرصه‌ها به مجموعه بسیج کمک کنید؛ بی شک صحبت های شما در محافل و مجالس تاثیرگذار  است.

همسر شهید مدافع حرم علی تمام زاده نیز در این دیدار با اشاره به اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری، شهدا اولیاء الله بودند، گفت: ما در زندگی با این بزرگواران به این فرمایش پرمغز و عمیق رهبر معظم انقلاب اسلامی پی بردیم.

وی زندگی جهادگونه، توحید و خداشناسی، کار برای خدا، اخلاص، توکل و زهد و تقوا را از جمله ویژگی‌ها و خصوصیات شهید تمام زاده دانست و مطرح کرد: به قول یکی از بزرگواران، این شهدا همه حریم‌ها را حفظ کردند تا مدافع حرم شدند.

همسر شهید تمام زاده عنوان کرد: همسرم همیشه می گفت دنیا را خیلی جدی نگیرید، همه هم و غم او آخرت بود و برای آبادانی آن تلاش می کرد.

 وی با اشاره به اینکه شهید تمام زاده انس خاصی با قرآن کریم داشت ، ادامه داد: او یکی از فعالان عرصه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بود و هرجا که لازم می شد، حضور پیدا می کرد و دغدغه مند بود و به انجام تکلیف اهمیت می داد.

همسر شهید تمام زاده، ولایت مداری را یکی از خصوصیات بارز اخلاقی شهید برشمرد  ادامه داد: وی همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری بود و در وصیت نامه خود نیز بسیار سفارش کرده که پشت سر رهبر فرزانه انقلاب حرکت کنید.

انتهای پیام/ش

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …