سه شنبه , 26 تیر 1403

قیمت بلیت اتوبوس برای زائران اربعین ‌در استان البرز اعلام شد

علی زندی‌فر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای اعزام و ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی از چند ماه گذشته با برگزاری جلسات مختلف کمیته حمل و نقل با دستگاه‌های مربوط در استان آغاز شده است.

وی با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده از سوی این کمیته برای اجرای هرچه بهتر طرح اربعین امسال، افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف از سوی شرکت‌ها و ناوگان حمل و نقل از نظر رعایت نرخ مصوب بلیت و مسائل و الزامات ایمنی و همچنین به منظور رسیدگی به شکایات مسافران، تیم‌های این اداره‌کل در پایانه مسافربری شهید کلانتری کرج مستقر شده‌اند.

این مسئول در ادامه قیمت بلیت اتوبوس برای زائران اربعین را در البرز اعلام کرد و گفت: قیمت بلیت برای زائران اربعین از البرز تا مرز مهران برای اتوبوس‌های 25 نفره، 404 هزار تومان، 32 نفره، 336 و برای اتوبوس‌های 44 نفره نیز 245 هزار تومان تعیین شده است.

مدیرکل راهداری البرز یادآور شد: زائران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانفروشی مراتب را به همکاران اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مستقر در پایانه شهید کلانتری و همچنین سامانه 141 انعکاس دهند.

انتهای پیام/

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …