پنجشنبه , 4 مرداد 1403

فرمانده سپاه استان البرز :خادمیِ خانواده‌های شهدا را افتخار خود می‌دانیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرج، به نقل از سپاه البرز سردار علیرضا حیدرنیا در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم  “محسن کمالی دهقان” که به مناسبت سالگرد شهادت وی انجام شد، این شهید والامقام را افتخاری برای این استان و شهر کرج اظهار داشت: از خصلت‌ها و ویژگی‌های این شهید از مادران و پدران شهدا  بسیار شنیده ایم.

وی افزود: رسیدگی به والدین شهدا یکی از خصایص خوب شهید کمالی دهقان بوده است. با توجه به اینکه این شهید بزرگ شده منطقه گوهردشت کرج بود، شاید تصور می شد که نباید چنین روحیاتی داشته باشد اما این پاسدار سرافراز سپاه اسلام با روحیه بسیجی و انقلابی، به پیرزن ها و پیرمردها بسیار خدمت می کرد. مادر شهید قادری می گفت شهید کمالی دهقان برای کمک به منزل آن ها می‌رفت و اجازه نمیداد وی برای انجام کاری از جای خود برخیزد. 

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه مادر شهید قادری همچنین می گفت که زمانی که خبر شهادت این پسر را به من دادند، بیشتر از شهادت پسر خودم ناراحت شدم، مطرح کرد: رفتار و اخلاق این شهید والامقام به قدری خوب بود که همه مردم کرج در مراسم تشییع پیکر وی به پاخاستند و همه کسبه و مردم به ویژه اهالی اتوبوس به وی ادای احترام کرده و چندین اتوبوس حامل پیرزن‌ها و پیرمردها نیز در این مراسم شرکت کردند.

سردار حیدرنیا خطاب به پدر و مادر شهید محسن کمالی دهقان با اشاره به اینکه ما وظیفه داشتیم در سالگرد شهادت فرزند دلبندتان به دست بوسی شما بیاییم، بیان کرد: همه استان های کشور هر ساله شهدای شاخص خود را معرفی می کنند، ما نیز شهید محسن کمالی دهقان را به عنوان شهید شاخص سال 1401 انتخاب کردیم و در صدد تولید مستنداتی از زندگی نامه و لایه‌های پنهان زندگی این شهید به منظور معرفی بهتر او به جامعه و به ویژه نسل جوان هستیم.

وی با بیان اینکه هنوز هم جوانانی از این جنس هستند که علیرغم رشادت‌ها و سلحشوری‌های خود، بسیار مردمی هستند، عنوان کرد: ما نیز تلاش می کنیم تا حق این شهید عزیز و پدر و مادر وی را تا جایی که در توانمان هست، به نحو شایسته ادا کنیم،

فرمانده سپاه استان البرز عنوان کرد: خادمی خانواده‌های شهدا را افتخار خود می‌دانیم و از آن ها درخواست می‌کنیم دعا کنند عاقبت ما نیز مانند فرزندانشان به خیر شود و خداوند شهادت را نصیب ما کند. 

سردار حیدرنیا با اشاره به اینکه امید است بتوانیم به خوبی از کشور پاسداری کنیم، گفت: وظایفی که بر عهده داریم را به نحو شایسته انجام دهیم و سربازان خوبی برای مقام معظم رهبری باشیم.

وی گفت: با روی کار آمدن دولت و استاندار انقلابی و سایر مسئولان دغدغه مند، تمام تلاش خود را برای گره گشایی از مشکلات مردم به کار می گیریم زیرا این مردم مستحق مشکلات بسیار خصوصا در مباحث اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیستند.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …