اخبار

ششمین نمایشگاه آنلاین استخدام و کارآموزی در ۴ استان برگزار می‌شود

به گزارش روز شنبه گروه علم و آموزش ایرنا از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، ششمین نمایشگاه آنلاین کارآموزی و استخدام صدف در چهار استان تهران، البرز، اصفهان و یزد برگزار می‌شود.

بیش از ۸۰۰ شرکت در پنج دوره برگزار شده حضور داشتند و بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ جایگاه شغلی و کارآموزی از طرف شرکت‌ها ثبت شده است. همچنین بیش از ۸۰ هزار کارجو از این نمایشگاه‌ها بازدید داشتند و بیش از ۳ هزار و ۵۰۰  رزومه از طرف کارجویان برای فرصت‌های تعریف‌شده ارسال شد و نتیجه آن استخدام بیش از ۵۰۰ نفر در شرکت‌ها بود.

از برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده برای ششمین نمایشگاه استخدام و کارآموزی صدف، امکان ویژه‌سازی غرفه‌های آنلاین شرکت‌ها با بارگذاری تصاویر و ویدیوها، امکان گفتگوی آنلاین کارفرمایان با کارجویان به‌صورت تصویری، برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران منابع انسانی شرکت‌ها است.

در این دوره شرکت‌های پارک فناوری پردیس و دانش‌بنیان می‌توانند از خدمات نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده کنند.

کارفرمایان می‌توانند برای جذب سرمایه‌های انسانی و استعدادهای برتر دانشگاه‌ها تا پنجم آذرماه از طریق سایت نمایشگاه کار به نشانی daneshkar.net اقدام کنند.

یکی از دغدغه‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، گذراندن دوره کارآموزی و یافتن شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی است. از سوی دیگر، یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب نیروی انسانی توانمند است. یکی از روش‌های پر کردن این خلأ که در بسیاری از کشورهای دنیا معمول است، برگزاری نمایشگاه‌های کار و کارآموزی به‌منظور ملاقات و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در راستای شناخت و ارزیابی از یکدیگر است.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا