چهارشنبه , 23 خرداد 1403

سرمربی فوتسال مقاومت البرز: سن ایچ ساوه حریفی جدی برای ما است

فرهاد کشاورز روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طبق اقدامات انجام گرفته موفق شدیم برنامه های خود را در لیگ برتر فوتسال کشور قدم به قدم پیش ببریم.

وی اضافه کرد:  امسال لیگ برتر بسیار سخت و تیم ها در فاصله های نزدیک با یکدیگر در حال رقابت هستند؛ از سوی دیگر بسیاری از تیم‌ها از نظر کیفی در شرایط خوب و  برای جذب بازیکنان هزینه های کلان داشته اند.

کشاورز ادامه داد: با این وجود با حمایت های مجموعه سپاه استان  البرز توانستیم شرایط خوبی را برای خود رقم زده  و بازی ها برای ما به شکلی رو به  جلو است که بازی به بازی برنامه هایمان را پیگیری  و امیدواریم در انتهای فصل به نتایج بهتری نسبت به سال گذشته برسیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بازی پیش روی این تیم در روز جمعه با سن ایچ ساوه اشاره کرد و گفت: یکی از بازی های سخت خود را در مقابل سن ایچ که تا اینجای لیگ بسیار شرایط خوبی داشته و توانسته تمام بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، داریم که این بازی بسیار برای تیم ما حائز اهمیت است.

کشاورز ادامه داد: هم اکنون در حال بررسی نقاط ضعف و قوت تیم سن ایچ هستیم که امیدواریم بتوانیم این بازی را نیز مثل بازی های گذشته با دست پر از زمین بیرون بیاییم.

تیم فوتسال مقاومت نماینده البرز در رقابت های لیگ برتر کشور است.

این تیم هم اکنون در جایگاه چهارم جدول لیگ قرار دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …