سجادی: حمایت از سمن ها از رویکردهای جدی وزارت ورزش است

سید حمید سجادی روز جمعه در حاشیه عیادت از الناز باقری یکی از خیرین البرزی با اشاره به وجود سه هزار و ۷۰۰ سازمان مردم نهاد در کشور افزود: بخش مهمی از فعالیت های وزارت ورزش و جوانان  در حوزه جوانان به عهده این سازمانهای مردم نهاد بوده که به همین منظور ماموریت هایی برای این حوزه تعریف شده است.

وی اضافه کرد: وزارت ورزش و جوانان در صورتی که در حوزه سازمانهای مردم نهاد نیاز به ساماندهی، برنامه ریزی، پیگیری و یا فرهنگ سازی باشد پای کار بوده و هست.

سجادی ادامه داد: حمایت از این سازمان ها بخشی از تکالیف ما در وزارت ورزش و جوانان هست و این مهم  ما را به این واداشت که امروز در استان البرز حضور یافته و از یکی از این سمن ها که طبق گزارش ها در البرز و هفت استان کشور فعال است بازدید و از نیکوکار البرزی فعال در این سمن که در بستر بیماری قرار دارد نیز عیادت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تعیین تکلیف پروژه ورزشگاه ۶ هزاری نفر کرج تصریح کرد: این ورزشگاه یکی از بهترین پروژه ها در کشور است که بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ادامه آن نیازمند حمایت و کمک مالی است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: به همین منظور مقرر شده که در هفته آینده جلسات کارشناسی برگزار شود.

سجادی با اشاره به صحبت های پیمانکار این پروژه مبنی بر اینکه افتتاح این ورزشگاه در صورت تزریق منابع مالی تا ۲۲ بهمن محقق خواهد شد، گفت: به طور قطع جلسات کارشناسی در هفته پیش روی برگزار تا با فراهم شدن شرایط آن را در دستور کار قرار داده و بتوانیم زودتر از موعد این پروژه بزرگ را تحویل دهیم.

وی ادامه داد: پروژه ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج یکی از مجموعه های فاخر کشور است و با توجه به خاطرات و آشنایی که با این استان دارم امیدواریم که اتفاقات خوبی در ورزش البرز شاهد باشیم.

سجادی گفت: در این بین اداره کل ورزش و جوانان نیز باید بیشتر از گذشته رسالت و وظایف خود را در پیش گرفته و ما نیز در هر جایی که نیاز باشد بر حسب وظیفه کمک خواهیم کرد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …