دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

زنگ استکبار ستیزی در مدارس البرز نواخته شد

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز به  ایرنا گفت: ۱۳ آبان یکی از روزهای مهم در تاریخ معاصر ایران است که هر ساله دانش آموزان البرزی همانند سایر دانش آموزان کشور با امام راحل (ره) ، شهدا و ولایت تجدید میثاق می کنند.

فرشته فهمیده افزود: در این روز تاریخی دانش آموزان البرز نیز با اجرای برنامه های مختلف اقدامات ضد حقوق بشری مستکبران را علیه ملت ایران محکوم می کنند.

وی با اشاره به رویدادهای یوم الله ۱۳ آبان در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی  یادآورشد: امروز دانش آموزان و فرهنگیان زنگ استکبار ستیزی را دربسترشاد مدارس البرزبه صدا درآوردند تا بار دیگر اعلام کنند پیرو مکتب اسلام و انقلابند.

وی هدف از نواخته شدن این زنگ در مدارس را آشنایی دانش آموزان با اهمیت روز۱۳ آبان، مفهوم استکبار، دلیل مبارزه با استکبار و نقش بصیرت و هوشیاری در جلو گیری از اقدامات مستکبرانه و نه گفتن به تحریم های ترامپ از نگاه نسل چهارمی های انقلاب اسلامی عنوان کرد.

فهمیده از روز ملی استکبار ستیزی به عنوان یک مسئله اساسی به تعبیر مقام معظم رهبری نام برد و اضافه کرد: امروز کارشناسان حوزه تربیتی دربسترفضای مجازی برای دانش آموزان با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا ازاستکبار ستیزی و رسالت خطیر فعالان عرصه تعلیم و تربیت دراین زمینه سخن می گویند.

وی تصریح کرد: دراین روز ماندگار مطالبی با محوریت اقتدار و نفوذ ایران اسلامی در جهان ارائه می شود تا نسل نو به دلیل اصلی عصبانیت مستکبران از ایران پی ببرند و برای عملیاتی کردن منویات رهبرمعظم انقلاب دربیانیه گام دوم انقلاب همگام و هم صدا شوند.

وی ادامه داد: نوجوانان در سال ۵۷ امید امام بودند و امروز نیز دانش آموزان با پشتکار و ولایت مداری باید برای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب و توسعه کشورحرکت کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش به الگو برداری دانش آموزان در زندگی فردی و اجتماعی از شهدا پرداخت و اضافه کرد: شهدایی چون محمد حسین فهمیده، شهید بهنام محمدی، شهید حججی و سایر شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم الگویی برای نوجوانان و جوانان هستند که باید از آن بهره گرفت.

فهمیده تاکید کرد: امروز صدای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در فضای مجازی ۲ هزار و ۷۸۳ کد مدرسه البرز طنین انداز شد و پرچم پرافتخار ایران اسلامی به اهتزاز درآمد.

استان البرز حدود ۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۴ هزار فرهنگی دارد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …