چهارشنبه , 27 تیر 1403

جزئیات فوت دانش‌آموز کرجی در مدرسه/ پزشکی قانونی علت فوت را بررسی می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج به نقل از روابط عمومی دادگستری استان البرز، حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز در ‌ارتباط‌ با جزئیات فوت یک دانش‌آموز در یکی از مدارس شهرستان کرج اظهار کرد: روز شنبه 30 مهرماه گزارشی از مدرسه سوم شعبان کرج که مدرسه مقطع متوسطه اول است به کلانتری محل مبنی بی‌هوشی دانش‌آموزی بعد از ورود به مدرسه اعلام می شود. این دانش آموز بعد از ورود به مدرسه از پشت سر به زمین می‌افتد و مسئولان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس می‌گیرند و فرد به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل می شود، متاسفانه با وجود اقدامات پزشکی انجام شده، این دانش آموز فوت می‌کند.

رئیس کل دادگستری البرز بیان کرد: زمانی که این دانش آموز در مدرسه به زمین می‌افتد توسط دروبین‌های مدرسه ثبت شده است و دانش آموزان دیگری نیز در محل حضور داشتند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه  این دانش آموز در سال دوم مقطع متوسطه اول در حال تحصیل بوده و 13 سال سن داشت، گفت: بعد از اعلام فوت این دانش آموز به دادسرای کرج، بازپرس به همراه سرپرست دادسرای جنایی استان البرز به منظور بررسی پرونده در پزشکی قانونی استان حاضر می‌شوند و دستورات لازم به پزشکی قانونی برای بررسی و اعلام تامه فوت صادر می‌شود.

فاضلی هریکندی گفت: طبق اعلام پزشکی قانونی استان در حال حاضر نمی‌توان اظهار نظر دقیقی در مورد علت تامه فوت این دانش‌آموز کرد و نمونه‌های سم شناسی، آسیب‌شناسی و سایر نمونه‌هایی که برای اعلام علت فوت لازم است از جسد اخذ شده است و باید منتظر ماند تا نتایج آزمایش‌ها اعلام شود و برای این موضوع حدود سه هفته نیاز است.

انتهای پیام/

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …