چهارشنبه , 3 مرداد 1403

جابجایی ۴۰ رکورد ملی و باشگاهی توسط دختران دو و میدانی

نایب رئیس فدراسیون دو ومیدانی گفت: در چند سال اخیر سالی ۴۰ رکورد ملی و باشگاهی توسط دختران در رشته دو و میدانی جابجا شده است.

جابجایی ۴۰ رکورد ملی و باشگاهی توسط دختران دو و میدانیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، پریسا بهزادی در حاشیه برگزاری مسابقات دو و میدانی، افزود: در چند سال اخیر دختران در کشور بیش از ۴۰رکورد ملی و باشگاهی را در رشته‌های دو و میدانی در مسابقات مختلف جابجا کرده اند.

به گفته نایب رئیس فدراسیون دو ومیدانی: مسابقات انتخابی تیم ملی طی روز‌های ۱۱ و ۱۲ خرداد به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد و نفرات برتر به مسابقات هندوستان، قزاقستان و ترکیه اعزام خواهند شد.

نایب رئیس فدراسیون دو و میدانی به مسابقات جوانان جهان در کلمبیا اشاره کرد و گفت: اولین سهمیه مسابقات دو و میدانی جوانان جهان توسط خانم سارینا ساعدی در رشته پرش سه گام به دست آمد که امیدواریم بتوانیم در رشته‌های دیگر نیز حائز کسب سهمیه شویم.

بهزادی گفت: شاهد فعالیت‌های بسیار خوب هیات‌های دو و میدانی در کشور هستیم امیدواریم این حمایت‌ها از دختران تداوم داشته باشد.

نایب رییس فدارسیون دو و میدانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به استان البرز اشاره کرد و افزود: در سال‌های اخیر در مقطع پایه، نوجوانان و جوانان در رشته دو و میدانی در این استان فعالیت‌های بسیار خوبی انجام شده است، ما از این استان ورزشکاران، مربیان و داوران بسیار خوبی در مسابقات دو و میدانی داریم که هر کدام حرفی برای گفتن دارند.

رکورد دار ماده پرتاب وزنه ایران اضافه کرد: البرز در هرمسابقه توانسته است جزو نفرات اول تا چهارم مسابقات کشوری شود این نشان دهنده این است که حمایت‌های بسیار خوبی از بانوان در این استان می‌شود.

نایب رئیس فدراسیون دو و میدانی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مهم بانوان البرزی در این رشته نداشتن سالن سرپوشیده است که امیدواریم با حمایت‌های مسئولین استان البرز بانوان صاحب سالن سرپوشیده دو و میدانی شوند.

او ادامه داد: بدون شک فدراسیون دو و میدانی در کنار ورزشکاران و بانوان است و از هر تلاشی برای اعتلای این ورزش در استان‌ها دریغ نخواهد کرد.

مسابقات دو ومیدانی بانوان استان البرز در گرامیداشت آزادسازی خرمشهر با حضور ۱۳۵ ورزشکار برگزار شد و نفرات برتر به مسابقات قهرمانی کشور که در شهر مشهد برگزار خواهد شد اعزام می‌شوند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …