اخبار

تولید ۳۰ میلیون قطعه انواع لوازم روشنایی در پیام البرز

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مِطلق با اشاره به فعال بودن پنج شرکت در زمینه تولید انواع لامپ و تجهیزات مرتبط با آن در این منطقه افزود:  این تولیدات شامل انواع لامپ و چراغ های LED، کم مصرف، چراغ های پروژکتوری، انواع برد الکترونیکی، محافظ برقی، هواکش برقی و منبع تغذیه الکترونیکی لامپ است.
وی با اشاره به اشتغالزایی بیش از ۲۵۰ نفر در این شرکت ها خاطر نشان کرد: بخشی از این شرکت ها در حال توسعه فعالیت های خود هستند که در نهایت موجب افزایش اشتغالزایی و توسعه تولیدات این واحدهای مستقر در منطقه می شود.

ثناگو مطلق در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه توسعه زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی یکی از اولویت های در دست اقدام در این منطقه است، تصریح کرد:در کنار این واحدهای تولید کننده انواع لامپ،  تعداد دیگری از صنایع مرتبط با این تولیدات نیز  در حال گرفتن پروانه بهره برداری و راه اندازی واحد های تولیدی خود در پیام هستند.
وی ادامه داد: روند توسعه زیر ساخت ها در منطقه به گونه ای است که امروز شرکت های زیادی به دنبال سرمایه گذاری در پیام هستند که در چند سال گذشته بی سابقه بوده است.
وی ابراز امیدواری کرد با توسعه سرمایه گذاری ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام توسط بخش خصوصی در آینده نه چندان، بتوان به چشم انداز منطقه که ایجاد چندین هزار شغل و رشد بیشتر کالاهای تولید داخل دست یابیم.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به‌وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت‌های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می‌شود. فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می‌کند، ضمن اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در آن مستقر شده است.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا