بیمارستان فردیس تا پایان سال جاری تکمیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عزیزالله شهبازی در بازدید از شهرستان فردیس که صبح امروز انجام شد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بازدیدهای میدانی از روند امور شهرستان‌ها همواره در دستور کار است، اظهار داشت در این دیدار موضوعات مربوط به تخصیص و کیفیت آب و همچنین احداث بیمارستان بررسی شد.

وی افزود: اختصاص افزایش سهم حق‌آبه استان از محل سدهای امیرکبیر و طالقان نیز در دستور کار است و همچنین تصفیه‌خانه و مخزن جدید آب در شهرک جهان‌نما که مقرر شد فرماندار فردیس طی گفتگویی با سردار اسلامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در این راستا تصمیم‌گیری کنند.

استاندار البرز با بیان اینکه فردیس فاقد تخت بیمارستانی است، درباره دیگر دستور کار گفت: ساخت تنها بیمارستان فردیس که از ابتدای کار دولت تدبیر و امید آغاز شد و انتظار می‌رود که راه‌اندازی آن نیز طبق وعده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تا پایان سال محقق شود.

وی با ابراز اینکه “اکنون اعتبارات ملی نیز برای تکمیل بیمارستان فردیس جذب شده است”، تصریح کرد: این امکان مهم یک مطالبه جدی مردمی است که باید در اسرع وقت به سرانجام برسد.

استاندار البرز اضافه کرد: استقرار ادارات و سازمان‌های دولتی و خدمات‌رسان مانند آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه و امور مالیاتی نیز از جمله مطالبات مردمی است که طی هماهنگی‌های لازم باید نسبت به تحقق آن اقدام شود.

انتهای پیام/ی+