پنجشنبه , 4 مرداد 1403

بدنبال پر کردن جای خالی البرز در رقابت های لیگ برتر فوتبال هستیم

حمید کریمی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: همانگونه که سایر تیم ها از دیگر استان های کشور موفق شدند تا به چنین جایگاهی برسند، در البرز نیز این ظرفیت وجود دارد و برای رسیدن به این هدف امروز بیشتر از همیشه نیازمند حمایت های معنوی مردم و مسوولان هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حرکت رو به جلو هستیم اظهار داشت: فوتبال البرز و شهرستان کرج این استحقاق را دارد که یک تیم بومی در رقابت های لیگ برتر کشور داشته باشد که به همین منظور هدف مان این است که این مهم را محقق سازیم.

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخاب سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهدای رزکان اشاره و تصریح کرد: فرشاد فلاح زاده به عنوان سرمربی و محسن کریمی به عنوان مدیر فنی تیم انتخاب شدند.

وی ادامه داد: همچنین انتخاب بازیکنان تیم از هفته آینده با اولویت ورزشکارانی از استان البرز آغاز که البته در این بین ممکن است که بازیکنانی از شهریار و تهران نیز در بدنه تیم حضور یابند.

سرمربی تیم فوتبال شهدای رزکان خاطر نشان کرد: این تیم بومی و متعلق به مردم استان است و اینکه بتوانیم به جایگاه واقعی خود دست یابیم نیازمند حمایت های معنوی هر چه بیشتر مردم و از سوی دیگر مسوولان هستیم.

تیم فوتبال شهدای رزکان البرز پیش از این در لیگ دسته سه کشور حضور داشت که توانست به لیگ دسته ۲ صعود کند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …