باند کلاهبرداری میلیاردی در استان البرز منهدم شد

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سرهنگ محمد معظمی گودرزی با اشاره به متلاشی شدن باند کلاهبرداری در استان البرز اظهار داشت: در پی شکایت متعدد مبنی بر کلاهبرداری گسترده ملکی توسط اشخاصی در یک مشاور املاک، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اطلاعاتی ماموران و تحقیقات میدانی مشخص شد که شخصی با راه اندازی یک مشاور املاک بدون مجوز به صورت هدفمند با همدستی 2 نفر دیگر ملک‌هایی که جهت اجاره و یا فروش به این سایت مسکن سپرده شده است را با جعل مدارک هویتی به چندین نفر اجاره و یا به فروش رسانده اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی از سوی کارآگاهان، هر 3 متهم با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و با مشاهده شواهد و مدارک، لب به اعتراف گشوده و به انجام 17 فقره کلاهبرداری اقرار کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ارزش کلاهبرداری های انجام شده توسط این اشخاص 60 میلیارد ریال برآورد شده که با اقدامات صورت گرفته همه مال باختگان این پرونده شناسایی و تلاش برای کشف کلاهبرداری های احتمالی دیگر ادامه دارد.

سرهنگ گودرزی در پایان از شهروندان خواست در انجام معاملات ملکی دقت لازم را داشته و از اعتماد بی حد و مرز به افراد غریبه خودداری کنند تا در دام این گونه شیادان گرفتار نشوند.

انتهای پیام/س

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …