دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

“بازگشت به مدرسه” رویکرد هفته پیوند اولیا و مربیان در البرز

بهنام میرزایی روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: انجمن اولیا و مربیان مظهر مشارکت خانه و مدرسه است به گونه ای که اعضای آن با مشاوره و همفکری مسیری اصولی برای تعلیم و تربیت مناسب آینده سازان ترسیم می کنند.

وی ادامه داد: هفته پیوند اولیا و مربیان یادآور این واقعیت مهم است که همکاری خانه و مدرسه درامر تعلیم و تربیت آینده سازان ایران اسلامی به ویژه در وضعیت بحرانی همانند شیوع ویروس کرونا که منجر فرآیند تعلیم و تربیت به صورت غیر حضوری درجامعه شده، نقشی مهم دارد.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: در شرایط جدید کاری آموزش و پرورش نیاز به توجه بیشتر به ظرفیت انجمن اولیا و مربیان مدارس برای توسعه مشارکت، ارتباط قوی تر و هدفمند با نهادهای برون سازمانی است.

میرزایی از تشکیل ستاد بزرگداشت هفته پیوند اولیا و مربیان ، برنامه ریزی برای برگزاری مراسم متمرکز استانی در ۲۸ مهر ماه به صورت حضوری، ویدئو کنفرانس و با استفاده از شبکه شاد با حضور مدیر کل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش بعنوان سخنران ویژه با رویکرد بازگشت به مدرسه را از جمله برنامه های هفته پیوند در البرز برشمرد.

وی برنامه ریزی برای حضور در برنامه متمرکز کشوری به صورت وبینار زنده در ۲۷ مهر ماه با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و معرفی سه نفر از روسای انجمن اولیا و مربیان برتر کشوری ، برنامه ریزی مشترک  با انجمن اولیا و مربیان مناطق و اجرای برنامه های متمرکز منطقه ای با دعوت از سخنرانان تخصصی مطابق با شعار هر روز ویژه انجمن اولیا و مربیان مدارس و عموم اولیای دانش اموزان با استفاده از ظرفیت شبکه شاد را از دیگر برنامه های هفته پیوند در استان برشمرد.

وی افتتاح مرکز جامع راهنمایی ، مشاوره و آموزش های تخصصی خانواده پیوند استان و تجلیل از مدارس دارای انجمن اولیا و مربیان برتر را برنامه های مهم هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان البرز ذکر کرد.

استان البرز حدود ۵۰۰ هزار دانش آموز دارد.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …