سه شنبه , 1 خرداد 1403

اعزام عتبات عالیات البرزی ها به شرکت های منتخب زیارتی واگذار شد

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان البرز، محمد حسن سامعی افزود: با توجه به لغو روادید کشور عراق و موافقت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعزام سازماندهی شده مشتاقان سفر به عتبات عالیات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و در چهارچوب استراتژی جدید سازمان حج و زیارت برای پاسخگویی به سلایق مختلف زایران در آینده ای نزدیک اجرایی خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در استان اظهار داشت؛ در فاز اولیه مترصد معرفی یک شرکت منتخب برای ارایه خدمات در بازه زمانی ۲۳ آبان ماه جاری تا ۳۰ دی ماه سال جاری به متقاضیان و زایران استان البرز هستیم.
وی افزود بدیهی است این مهم با همکاری کلیه دفاتر زیارتی، کارگزاران و فعالان عرصه زیارت در سطح استان مقدور خواهد شد.

مدیر حج و زیارت استان البرز گفت: شرکت های متقاضی می بایست دارای توانمندی لازم نسبت به تأمین بلیط هواپیما، خدمات اسکان و حمل و نقل زایران معزز باشند.

وی افزود: به همین منظور نشستی با حضور تماام متقاضیان دارای شرایط لازم در محل حج و زیارت البرز برگزار شد که در این نشست به ارایه ضمنی بسته های خدماتی به زایران و ظرفیت های مورد نظر شرکت خود پرداختند.
سامعی مدیر حج و زیارت استان البرز در پایان افزود: هدف مجموعه حج و زیارت ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به زایران البرزی است و در صدد آن هستیم تا بر اساس ضوابط سازمان حج و زیارت، پس از بررسی های لازم از بین شرکتهای زیارتی متقاضی، شایسته ترین شرکت ها را جهت خدمت رسانی بهینه به شهروندان ولایی استان معرفی نمائیم.

در استان البرز ۲۹ دفتر زیارتی مجاز فعالیت می کنند.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …