آزادی ۵۰ زندانی استان البرز در ماه مبارک رمضان

مدیر کل زندان‌های استان البرز از آزادی ۵۰ مددجوی بدهکار مالی و دیه ناشی از تصادفات در ماه مبارک رمضان خبر داد.

آزادی ۵۰ زندانی استان البرز در ماه مبارک رمضانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، علی چهارمحالی پیش از ظهر امروز درمراسم آزادی زندانیان که در حسینیه ندامتگاه فردیس برگزار شد گفت: امروز هشت زندانی ندامتگاه فردیس آزاد و به کانون خانواده بازگشتند.

مدیر کل زندان‌های استان البرز افزود: ۴۲ مددجوی دیگر هم تا پایان ماه مبارک رمضان به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان البرز، ستاد دیه استان و مرکز نیکوکاری زندان‌های استان البرز، آزاد می‌شوند.
چهارمحالی بر توسعه اشتغال در زندان‌ها، ایجاد کسب و کار برای زندانیان آزاد شده و محرومیت‌زدایی از آنان تأکید کرد و گفت: اشتغال‌آفرینی برای مددجویان از برنامه‌های جدی و اولویت‌دار است، بر همین اساس طی مذاکرات انجام شده با رئیس کل دادگستری استان البرز و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز، مقرر شد به زودی و در گام نخست با همکاری ادارات مربوطه، برای ۱۶۰ نفر زندانی جرائم عمدی که واجد شرایط هستند اشتغال پایدار ایجاد شود و با حقوق مکفی در شهرک صنعتی اشتهارد مشغول به کار شوند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان البرز هم در این مراسم گفت: بدهی مالی ۳۰ نفر از مددجویانی که در ماه مبارک رمضان از زندان‌های استان آزاد می‌شوند توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تامین شده است.
محمد مهدی پورسلیمانی افزود: برای آزادی این زندانیان مبلغ ۶۷۵ میلیون تومان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تخصیص داده شد.