شنبه , 12 اسفند 1402

۳۰۶ کلاس درس جدید در البرز تحویل آموزش و پرورش می شود

علیرضا کارگر موقر روز یکشنبه در آیین افتتاح هنرستان فنی و حرفه ای خورشید خیرساز دمیرچی در مشکین دشت فردیس افزود: امسال ۲۵  مدرسه با ۳۰۶ کلاس درس جدید و با اعتبار بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان ساخته شده است.

وی افزود: هنرستان فنی و حرفه ای خورشید خیرساز در مشکین دشت در زمینی به مساحت بیش از یک هزار و ۸۶۰ متر مربع و  زیربنای ۷۰۰ مترمربع با ۶ کلاس درس و سه کارگاه  و سریداری به همت خیر مدرسه ساز دمیرچی و اداره نوسازی مدارس به صورت مشارکتی ساخته شد.

وی اعتبار ساخت این هنرستان را ۶ میلیاردتومان اعلام کرد و افزود: ۳۰ درصد این هنرستان توسط خیرمدرسه ساز و مابقی اعتبار توسط بخش دولتی ساخته شده است .

کارگر با اشاره به اینکه استان البرز با مشکل سرانه فضای آموزشی مواجه است، اظهار داشت: بحرانی ترین فضای آموزشی را شهرستان فردیس دارد که نوسازی مدارس نگاه ویژه ای به شهرستان فردیس دارد.

علیرضا دمیرچی خیرمدرسه ساز هم گفت: ساخت این هنرستان در سال ۱۳۹۸ در روستای ابراهیم آباد مشکین دشت شروع شد و اعتبار شخصی صرف شده برای این هنرستان ۲ میلیاردتومان است.

وی اظهارداشت: به غیر از ساخت این هنرستان در مشکین دشت، در حال حاضر ۲ مدرسه به یاد پدر و مادرم هر کدام  دارای ۱۲ کلاس در منطقه گوهردشت کرج در حال ساخت است .

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …