اخبار

کمیسیون ویژه برای برگزاری رقابت های استقلال و هوادار در کرج تشکیل می شود

غفور قاسم پور عصر شنبه درنشست ستاد ساماندهی امور جوانان و ورزش شهرستان کرج با اشاره به ضرورت فراهم ساختن بسترهای میزبانی مناسب ۲ تیم استقلال و هواداردر مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج افزود:به همین منظور کمیسیون ویژه ورزشی کرج  برای این دیدار تشکیل می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فضای جدیدی بانگاه دولت به حوزه جوانان ایجاد شده است تصریح کرد: براساس نگاه استاندار البرز و تصمیمات اخذ شده هر ماه جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان های استان تشکیل می شود. 

خانه جوان محمدشهر هرچه سریع تر راه اندازی شود 

قاسم پور با تاکید بر اینکه دستگاه ها نباید  دچار روزمرگی باشند، افزود: مصوبات ستاد ساماندهی با جدیت پیگیری و دنبال شود و شهرداری های  محمد شهر و ماهدشت همکاری ویژه ای با حوزه جوانان داشته باشند.

وی ادامه داد:همچنین  محدودیت های فعالیت سایت ورزش های هوایی طی جلسه اختصاصی در فرمانداری پیگیری خواهد شد. 

لزوم بازسازی سالن های ورزشی در مناطق محروم شهر 

معاون استاندار البرز در ادامه با اشاره به لزوم توسعه زیر ساخت ها در مناطق محروم گفت: سالن های ورزشی در مناطق کم برخوردار احصا و مشکلات آنها جهت پیگیری و رفع در دستور کار قرار بگیرد. 

وی افزود: در این بین  مشخصات سالن هایی که نیاز به مرمت و بازسازی دارند شناسایی و هر چه سریع تر اعلام شود.

قاسم پور همچنین خواستار پاسخگویی علت عدم حضور دستگاه های متولی حوزه جوانان در ستاد شهرستان شد.

لزوم نظارت جدی بر عطاری های عرضه کننده مکمل های ورزشی

فرماندار کرج در ادامه در خصوص عرضه مکمل های ورزشی توسط عطاری ها هشدار داد و بر ضرورت تشدید نظارت ها توسط اصناف و دانشگاه های علوم پزشکی شد.
وی  در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت فراهم نمودن عرصه برای فعالیت جوانان گفت: جوانان در خواست های موضوعی خود را برای تسهیل و تبلیغ فعالیت های اجتماعی و فرهنگی، از قبیل در اختیار قرار دادن سالن های خالی و فرهنگسراهای شهر به فرمانداری اعلام نمایند.

ستاد تجلیل از مدال آوران و نخبگان کرج در دستور کار قرار گرفت

قاسم پور همچنین بااشاره به اینکه خاستگاه بیش از ٨۰ درصد مدال آوران ورزشی کرج است، تاکید کرد: ستاد تجلیل از مدال آوران و نخبگان جوان استان در فرمانداری کرج تشکیل و تا قبل از پایان سال مراسم باشکوه و درخوری ویژه قهرمانان و جوانان کرج برگزار خواهد شد. 

وی در خصوص تسهیل ازدواج جوانان نیز گفت:استاندار طی مصوبه ای اداره کل کار را مستلزم به حمایت اشتغالزایی جوانان نموده است.

تالارها برای جشن های جوانان همکاری کنند 

فرماندار کرج اظهار داشت: از طریق اداره اصناف نیز تالارهای شهرستان کرج با ارایه معرفی نامه زمینه تسهیل در جشن های ازدواج جوانان را در تالارها با رعایت ضوابط و شیوه نامه های بهداشتی فراهم نمایند. 

معاون استاندار البرز در بخش دیگری از سخنان به لزوم تکمیل خانه جوان در شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: برای تکمیل خانه جوان در شهرستان کرج هنوز اعتباری تخصیص نیافته که این موضوع باید هر چه سریع تر از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی مورد پیگیری قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا