چهار هزار واحد صنفی متخلف در البرز تذکر شفاهی دریافت کردند

بهروز حصاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت :  در این مدت هفت  هزارو ۷۴ واحد صنفی توسط بازرسان معاونت بازرسی اتاق اصناف ، اتحادیه ها و قرارگاه شهید سلگی بازدید شد .

وی افزود : همچنین در این مدت هفت واحد متخلف اخطار کتبی دریافت کردند.

حصاری خاطرنشان کرد : همچنین پرونده  ۱۱ واحد صنفی متخلف این استان در اجرای طرح تعطیلی صنوف به منظور پیشگیری از انتقال کرونا به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

وی اضافه کرد: با توجه به افزایش دوباره شیوع ویروس کرونا دراستان البرز، طرح نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و برخورد قانونی به متخلفان در این استان به صورت ویژه تشدید شد.

رییس اتاق اصناف البرزتاکید  کرد که تمام واحد های صنفی با توجه به افزایش آمار مبتلایان کرونا، بیش از پیش موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

وی تاکید کرد : رعایت پروتکل های بهداشتی باید در تمام  واحدهای صنفی، پاساژها، مجتمع های تجاری، بازارها ، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای به صورت ویژه انجام شود.

حصاری خاطرنشان کرد: روزانه بازرسان معاونت بازرسی این اتاق به همراه اتحادیه های مختلف واحدهای صنفی را بازدید و تخلفات را بررسی می کنند.

وی گفت: نظارت های کامل از سوی مراجع ذیربط  انجام می شود و در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی تعیین شده از طرف دانشگاه علوم پزشکی ، واحدهای صنفی متخلف برابر مقررات پلمب خواهند شد.

استان البرز ۱۲۰ هزار واحد صنفی دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …