وسایل نقلیه توقیفی در البرز ترخیص می شوند

سرهنگ حمد الله رحمتی پور روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور کمک به هموطنان، تمهیدات ویژه‌ای به منظور ترخیص خودروهای توقیفی و رسوبی در پارکینگ‌های استان البرز پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: مالکان خودروها یا متصرفان موتورسیکلت‌های توقیفی و رسوبی (فاقد دستور قضایی یا عدم تصادف منجر به جرح و فوت)، می‌توانند با در دست داشتن مدارک و مراجعه به دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰ استان از این تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند.

وی یادآور شد:این امکان فراهم شده تا هزینه نگهداری وسایل نقلیه در پارکینگ‌ها که مربوط به بخش خصوصی می‌باشند مطابق با تعرفه‌های سال ۹۴ محاسبه و دریافت شود.

رحمتی پور گفت: طرح تقسیط جرایم معوق از ۱۲ ماه به ۱۸ ماه ارتقاء یافته که مالکان وسایط نقلیه توقیفی و رسوبی در بازه زمانی ۱۸ ماهه جرایم معوق را به صورت« تقسیطی » و «تدریجی» پرداخت نمایند.

وی خاطرنشان کرد:  اتخاذ این سیاست و تدبیر به منظور کمک به حال و رفاه مردم در شرایط کرونایی حال حاضر و کاهش فشارهای اقتصادی ناشی از این شرایط است.

وی یادآورشد : به مناسبت هفته گرامیداشت ناجا مالکان وسایل نقلیه ای که دارای جریمه بیش از سه میلیون تومان باشند در این هفته توقیف نخواهند شد.