چهارشنبه , 30 خرداد 1403

ورودی شهرهای البرز مزین به تندیس شهدا و مشاهیر شود

مجتبی عبداللهی  شامگاه دوشنبه در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی شهر و شهرداران شهرهای ساوجبلاغ افزود: باید جلوه های بصری شهرهای استان را تقویت کرد چراکه جای جای این استان خاستگاه شهدای والامقام، مشاهیر و آثار تاریخی فراوانی است که باید به عنوان المان و نماد از آنها استفاده شود.

وی اظهار داشت: تلاش شبانه روزی، درآمدزایی، زیباسازی شهرها، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و سایر مواردی که در حوزه وظایف شوراها و شهرداری ها باید به گونه ای باشد که مردم را امیدوار و دلگرم کند.

عبداللهی گفت: دولت مردمی سیزدهم فرصت و بستر مغتنمی را فراهم کرده که کارگزاران نظام در رده های مختلف نسبت به ارائه خدمت و ایجاد رفاه و آرامش مردم اقدام کنند.

وی افزود: البرز، شهرستان ها، شهرها و روستاهای ارزشمندی دارد که ظرفیت های نامحدودی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف آن وجود دارد بنابراین باید به شکل ساختار یافته و برنامه محور در این راستا اقدام شود.

استاندار البرز گفت: باید جلوه های بصری شهرهای استان را تقویت کرد چرا که جای جای این استان خاستگاه شهدای والامقام، مشاهیر و آثار تاریخی فراوانی است که باید به عنوان المان و نماد از آنها استفاده شود.

وی افزود: یکی از ظرفیت های ارزشمند شهرستان ساوجبلاغ در حوزه گردشگری است که می توان از این طریق درآمدزایی کرد.

عبداللهی گفت: باید تمامی شهرک ها و واحدهای صنعتی و تولیدی استان در جهت ایجاد فضای سبز و اماکن اقامتگاهی کوشا باشند.

وی افزود: برای تامین امکانات نباید منتظر باشیم از جای دیگری کمک برسد بلکه ضرورت دارد از ظرفیت های متعدد منطقه خود استفاده کنیم.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …