شنبه , 29 اردیبهشت 1403

هشدار کارشناس صهیونیست درباره توانمندی‌ ایرانی‌ها در کنترل پهپادهای آمریکایی و اسرائیلی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، جروزالم پست به نقل از مدیر عامل شرکت امنیت سایبری کلیپر اسکای خبر داد، هکرهای ایرانی این روزها در آستانه رخنه به سیستم پهپادهای اسرائیلی و آمریکایی و به کنترل در آوردن آنها قرار گرفته‌اند.

براساس ادعای این کارشناس سایبری: هکرهای ایرانی امروز بیش از هر زمان دیگری به توانمندی هک کردن و به کنترل در آوردن پهپادهای آمریکایی و اسرائیلی نزدیک‌تراند.

وی در این زمینه افزود: روز به روز بر توانمندی‌های سایبری ایران در تمامی ابعاد افزوده می‌شود که یکی از ابعاد آن هک کردن هواپیماهای بدون سر نشین است و در حال رسیدن به توانمندی روز صفر است که هکرهای آمریکایی، روسی و چینی به آن دست یافته و قادر هستند بخش‌هایی را از طریق توانمندی سایبری مختل و از کار بیاندازند.

این کارشناس در ادامه مدعی شد: ایران نه تنها توانمندی سایبری خود را توسعه بخشیده بلکه ابزارهای تهاجم سایبری را در اختیار حزب الله هم قرار داده است.

وی همچنین اعتراف کرد: ایران به شبکه‌ها و بخش‌های دفاعی اسرائیل رخنه کرده است اما این مسایل سری و اعلام نشده باقی مانده‌اند.

مدیر عامل این شرکت مهم امنیت سایبری تاکید کرد: ایران برای مخفی نگه داشتن توانمندی‌های خود، این موفقیت‌ها را علنی نکرده است در حالی که اسرائیلی‌ها هم برای عدم قرار گرفتن در موضع ضعف و شرایط بغرنج از جانب خود مسئله حملات سایبری را مسکوت نگه داشته و حاضر به اعلام میزان زیان‌های وارد شده به سیستم‌های خود نشدند.

انتهای پیام/*

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …