اخبار

نماینده مجلس : عدالت در توزیع امکانات ورزشی البرز رعایت شود

علی حدادی روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال  و گرامیداشت  یاد و خاطره ۳۰ شهید والا مقام شهرستان ساوجبلاغ افزود: توجه به نقاط محروم و کم برخوردار منجر به شناسایی و معرفی استعدادهای بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: شایسته است رفتار و منش شهدا را به عنوان اسوه‌های اخلاقی در زندگی خود مرور و اجرا کنیم که اهم آن‌ها انعطاف‌پذیری، مهربانی، باگذشت، باشکوه، صریح، با اراده، جوانمرد و در برابر زورگویان، مدافع حقوق مظلومان بودند.

حدادی  گفت: امروز در زیر سایه رهبری فرزانه زندگی می‌کنیم که اطاعت محض از ایشان به معنی الگوگیری از رفتار و منش شهدا است و در سایه این رفتار قادر خواهیم شد . ضرورت دارد تا ادامه دهنده راه بزرگوارانی، چون حاج قاسم باشیم که همیشه دغدغه ادامه راه شهدا و صیانت از انقلاب اسلامی را داشتند.

نماینده مردم طالقان، نظرآباد ،ساوجبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون شهرستان های غرب استان البرز شامل طالقان، نظرآباد ،ساوجبلاغ و چهارباغ از حداقل امکانات درمانی بی بهره هستندو کمبود تجهیزات پزشکی و پزشکان متخصص از جمله مشکلات درمانی در این شهرستان ها است بطوری که حتی یک دستگاه « ام .آر.آ ی » در این چهارشهرستان وجود ندارد.

وی ادامه داد: اعتبار لازم بر اساس رایزنی های انجام شده با هدف تامین بیمارستان در شهر جدید هشتگرد تخصیص یافته تا افراد زیر پوشش بیمه درمانی تامین اجتماعی بتوانند از امکانات درمانی بهره مند شوند.

حدادی گفت: در استان البرز  با کمبود شدید تخت بیمارستانی مواجه هستیم چراکه  در سطح کل استان از ۹ هزار  مورد نیازی که به طور سرانه باید تخصیص می یافت امروز تنها سه هزار تخت بیمارستانی موجود است.

نماینده مردم طالقان،نظراباد ،ساوجبلاغ و چهارباغ یادآورشد: اکنون ۶ هزار تخت بیمارستان در البرز کمبود داریم که باید تمهیدات لازم برای تامین آن با رایزی ها درسطح ملی انجام شود.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا