نماینده مجلس: رفع مشکلات املاک قولنامه ای نیاز به قانون دارد

علیرضا عباسی شامگاه سه شنبه در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر مشکین دشت شهرستان فردیس افزود:  کمیسیون های عمران و حقوقی قضایی  مجلس شورای اسلامی در حال بررسی مشکلات  املاک قولنامه ای هستند. 

وی در خصوص  مشکلات مختلف شهر مشکین دشت گفت: یک سری از مشکلات مربوط به استان البرز  است و فقط مختص این منطقه نیست؛  سرانه های  مختلف استان البرز نسبت به کشور پایین است و  باید تلاش شود این سرانه ها افزایش یابد.

این نماینده مجلس  ادامه داد: اگر این سرانه ها  از جمله در بخش بهداشت و سلامت افزایش یابد به طور قطع مناطق مختلف استان از آنها بهره خواهند برد.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث زیرگذر برای راه آهن شیخ آباد – مشکین دشت یکی از مطالبات مردمی بوده که پیگیر آن هستیم .

وی در خصوص مشکلات شهرک صنعتی داشلیجه در روستای فرخ آباد زیبادشت بیان داشت: قرار شد در کارگروهی از دستگاه های مختلف دعوت شوند تا مشکل را حل کنیم.

نماینده مردم کرج،فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در خصوص  الحاق شهرک شهید رستمی به مشکین دشت گفت : می توان با برگزاری نشست هایی در استانداری البرز و فرمانداری فردیس و شهرداری ها  مشکل را مرتفع کرد.

شهر۸۰ هزار نفری مشکین دشت از توابع شهرستان فردیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز واقع شده است.