چهارشنبه , 23 خرداد 1403

معلمان البرز در جشنواره تدریس رتبه برتر کشوری کسب کردند

سالار قاسمی عصر چهارشنبه درآیین تجلیل از معلمان جشنواره تدریس برتر اظهارداشت: مینا تقی پور از دبیرستان وحدت یک  آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج در رشته فیزیک حائز رتبه اول کشوری شد.

وی بیان داشت: سمانه دهقان نژاد از دبیرستان آیت الله خامنه ای آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ توانست رتبه اول کشوری را در رشته روانشناسی به خود اختصاص دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز خاطرنشان کرد: اعظم رستگاری مهر از دبیرستان اهل البیت (ع) آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج موفق به کسب رتبه سوم کشوری در درس روانشناسی شد.

قاسمی ادامه داد: هفدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر در ۲ بخش و سه محور برگزار شد که بخش علمی در ۲ محور تجارب تدریس موفق و برتر دبیران و ارائه مقاله های علمی مرتبط با تدریس و بخش مجازی نیز با تمرکز بر استفاده از شبکه آموزشی شاد به شیوه غیرحضوری برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را توسعه زمینه پژوهشگری و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای معلمان، به اشتراک‌گذاری تجارب زیسته معلمان به‌ویژه در دوران کرونا، آشنایی و بهره مندی معلمان از فناوری های نوین، شناسایی و ترویج روش ها و تجربه موفق و کارآمد تدریس ذکر کرد.

وی ادامه داد: معلمان البرز برای شرکت در این جشنواره ۶۰ اثر به استان ارسال کردند که پس از ارزیابی داوران ۲۰ اثر به دبیرخانه کشوری ارسال شد.

مدیرکل آموزش وپرورش البرزتاکید کرد: ایثار معلمان در چرخه آموزشی و پرورشی دوران کرونا به دانش آموزان همانند گذشته قابل تحسین است.

استان البرز۵۰۰ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …