اخبار

مسئول بسیج رسانه استان قم: خبرگزاری تسنیم در کشور و قم تأثیرگذاری بالایی دارد

عبدالمجید تناور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اهمیت رسانه و لزوم تشکیل بسیج رسانه اظهار داشت: بسیج رسانه از بدو تشکیل به دنبال ایجاد انسجام و همدلی در بین اصحاب رسانه حول محور ارزش‌های انقلابی و اسلامی است.

وی بصیرت، تأثیرگذاری در اخلاق و رفتار بسیجیان و پایبندی به اصول انقلاب اسلامی را از مبانی بسیج دانست و افزود: بسیج رسانه فعالیت‌های تخصصی ازجمله آموزش‌های تخصصی و فنی را برای اصحاب رسانه در نظر گرفته و به دنبال ترسیم اهداف رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه می‌باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قم با اشاره به برگزاری دوره طرح ولایت بسیج رسانه در تهران، خاطرنشان کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در دو مرحله کشوری و استانی برگزار می‌شود.

وی عملکرد خبرگزاری تسنیم را مدنظر قرار داد و گفت: خبرگزاری تسنیم را می‌توان یکی از نمونه‌های موفق فعالیت رسانه‌ای بچه‌های انقلاب دانست که توانسته بخشی از بار رسانه‌ای جمهوری اسلامی را به دوش می‌کشد و علاوه بر پوشش اخبار داخلی مواجهه خوبی با رویدادهای بین‌المللی دارد.

تناور بابیان اینکه خبرگزاری تسنیم جز برترین‌های رسانه کشور محسوب می‌شود، عنوان کرد: این برتری در استان قم نیز مشهود است و شاهد این هستیم که در بیشتر رویدادها حضوری مؤثر دارد و ازآنجاکه قم اهمیت بسزایی در تولید خبر به دلیل جایگاه مرجعیت و حوزه‌های علمیه دارد، این رسالت و وظیفه سنگین‌تر خواهد شد و تاکنون می‌توان گفت که عملکرد بسیار خوبی از خود به نشان داده است.

انتهای پیام/
 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا