شنبه , 29 اردیبهشت 1403

مردم البرز بیش از ۸۰ میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

محمد محمدی فرد روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این میزان صدقه پرداخت شده  نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۹ درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به روش نوین پرداخت صدقات با کد QR که یک روش پرداخت الکترونیکی است ادامه داد: به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا مردم نیکوکار می‌توانند با این روش نوین از طریق تلفن همراه خود به نیازمندان کمک کنند.

محمدی فرد بیان داشت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از صندوق‌های صدقات مطابق جدول سهم‌بندی و مبتنی بر نیاز جامعه هدف در امور معیشتی، درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود

وی  گفت: هم‌اکنون حدود ۱۶۴ هزار صندوق صدقات فعال در استان البرز وجود دارد که ۱۵۳ هزار صندوق در اختیار مشترکان خانگی و بقیه در قالب صندوق در معابر، ادارات، مجتمع‌های تجاری و مدارس نصب‌شده‌اند.
وی از آمادگی دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد وبیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR (درگاه پرداخت الکترونیکی)، شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷ و واریز به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارایهکمکهای نقدی خود اقدام نمایند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …