چهارشنبه , 5 اردیبهشت 1403

مالباختگان، زورگیران مسلح را شناسایی کنید

 به گزارش روز چهارشنبه  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت که  در پی وقوع چند فقره زورگیری با تهدید سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو سمند در مناطق مختلف شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که متهمان در یک گروه چهار نفره به وسیله یک دستگاه خودرو سمند در مناطق خلوت و کم تردد شهر سوژه های خود را انتخاب کرده و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت لوازم با ارزش آن ها از قبیل وجه نقد، طلا، ساعت و گوشی تلفن همراه می کنند.
نادربیگی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پس از چندین روز تلاش شبانه روزی و با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی چهار متهم شده و در چند عملیات جداگانه همه آن ها را دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل کردند.
وی گفت : متهمان به چند فقره سرقت به این شیوه اعتراف کردند و  با دستور دادیار دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرج، تصاویر متهمان در رسانه ها و جراید بدون پوشش منتشر می شود تا چنانچه شهروندان توسط این باند مورد سرقت قرار گرفته اند برای طرح شکایت و یا پیگیری پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج – میدان طالقانی- بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه کرج مراجعه کنند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …