اخبار

فراخوان نخستین رویداد کارآفرینی مدیریت پسماند

نخستین رویداد کارآفرینی از ایده تا بازار مدیریت پسماند در پارک علم و فناوری البرز برگزار می شود.

فراخوان نخستین رویداد کارآفرینی مدیریت پسماندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ رئیس پارک علم و فناوری استان گفت: نخستین رویداد کارآفرینی از ایده تا بازار مدیریت پسماند با محوریت مدیریت پسماند، مهندسی پسماند، اقتصاد پسماند و فرهنگ و آموزش  برگزار می شود و در همین راستا پارک علم و فناوری البرز آمادگی دارد تا کارخانه نوآوری مدیریت پسماند کشور را راه اندازی کند.

مهدی عباسی  در نشست حضوری و مجازی مدیریت پسماند که با حضور مسئولان دستگاه‌ها و اساتید برجسته دانشگاهی برگزار شد، گفت: پارک علم و فناوری البرز یکی از اولویت‌های اصلی خود را مدیریت پسماند قرار داده و آمادگی لازم جهت راه اندازی کارخانه نوآوری مدیریت پسماند کشور را دارد و در این زمینه تلاش می‌کند به قطب مدیریت پسماند در کشور تبدیل شود.

وی افزود: پارک علم و فناوری البرز به همراه برخی واحدها و شرکت های دانش بنیان همکاری خوبی را در زمینه مدیریت پسماند و راه اندازی کارخانه نوآوری پسماند آغاز کرده اند و در این زمینه همکاری های خوبی با دستگاه های مختلف استان آغاز شده است.

رییس پارک علم و فناوری البرز از علاقمندان و صاحب نظران خواست تا بیستم بهمن ماه امسال ایده‌های خود را به لینک evnd.co/HrcMD ارسال کنند و علاوه بر شرکت در این رویداد زیست محیطی از جوایز ویژه آن بهره‌مند شوند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا