شنبه , 12 اسفند 1402

دعوت رییس هیات ورزش همگانی البرز از مردم برای شرکت در لیگ تندرستی

علیرضا رحمتی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شیوع ویروس کرونا  تأثیر منفی تحرک مردم داشته که ضرورت افزایش نشاط اجتماعی و انگیزه را در جامعه دوچندان کرده است.

وی اضافه کرد: به همین منظور لیگ تندرستی در استان البرز همزمان با سراسر کشور از ۲۴ مهرماه آغاز  می شود که جلب مشارکت حداکثری تمام اقشار جامعه از جمله دانش آموزان، کارگران، سالمندان و دیگر اقشار از دیگر اهداف برگزاری این لیگ است.

رحمتی با بیان اینکه به دنبال ایجاد جامعه ای فعال هستیم خاطر نشان کرد:  بالابردن میزان فعالیت بدنی در میان عموم مردم، ایجاد علاقمندی در افراد برای انجام فعالیت های ورزشی، امکان مشارکت حداکثری، توسعه تندرستی و ارتقای آمادگی جسمانی و نشاط از دیگر اهداف برگزاری لیگ تندرستی در استان است.

رییس هیات ورزش های همگانی البرز ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در این لیگ گفت: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت فدراسیون و با انجام یک سری از ورزش ها،۲۰ تا ۳۰ ثانیه از ورزش خود را در قالب فیلم در سایت بارگذاری کنند.

رحمتی با بیان اینکه این لیگ هشت هفته در سطح کشور برگزار خواهد شد افزود: در پایان به افراد، هیات های ورزشی و استان های برتر جوایز نفیسی اهدا می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آخرین وضعیت هیات ورزش های همگانی البرز تصریح کرد: هدف مان این است که جایگاه این هیات را که امروز در وضعیت خوبی به سر نمی برد ارتقا دهیم.

حدود هشت هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب ۶۲ کمیته در استان البرز مشغول به فعالیت هستند.

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …