اخبار

دستگیری سارقان لوازم خودرو در کرج

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: اعضای باند ۲ نفره سرقت لوازم داخل خودرو که در مناطق شمالی کرج اقدام به ۴۰ فقره سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

دستگیری سارقان لوازم خودرو در کرجبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در مناطق شمالی کرج از جمله عظیمیه، جهانشهر و حسن آباد، بررسی موضوع در دستورکار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی البرز، افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که سارقان در یک گروه ۲ نفره در نیمه‌های شب با پوشاندن سر و صورت خودرو‌های فاقد لوازم ایمنی را شناسایی کرده و با روش تخریب شیشه اقدام به سرقت لوازمی از قبیل ضبط و باند و ابزار آلات آن‌ها می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: بلافاصله اطلاعات به دست آمده از تحقیقات میدانی کارآگاهان در اختیار کلیه کلانتری‌های حوزه‌های سرقت قرار گرفت که یک روز پس از اعلام موضوع، گشت کلانتری ۱۲ چمران یکی از سارقان را حین سرقت دستگیر و متهم را برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم منتقل کردند.

سرهنگ نادربیگی با بیان این که متهم دستگیر شده از سارقان سابقه دار کرج است، گفت: نامبرده در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بوده، اما با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به ۴۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد.

او با اشاره به شناسایی و دستگیری همدست متهم اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها تعدادی لوازم خودرو سرقتی کشف شد، با شناسایی همه مال باختگان این پرونده، متهمان با پرونده تشکیلی به مراجع قضایی معرفی شدند.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا