سه شنبه , 26 تیر 1403

دستگاه قضایی به موضوع سرقت تجهیزات کارخانه بازیافت کرج ورود کند

به گزارش  روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج؛ حجت الاسلام و المسلمین علیرضا سعیدی در نطق پیش از دستور بیست و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج با اشاره به سرقت گسترده و عظیم از کارخانه بازیافت پسماند و کمپوست شهرداری اظهارداشت: سرقت از این کارخانه سازماندهی شده است و نیاز داریم با بازجویی مسوولان وقت، بیت‌المال به سرقت رفته را به مدیریت شهری بازگردانیم.

رییس کمیسیون فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج تصریح  کرد: در این سرقت ژنراتورهای حجیمی که انتقال آن‌ها نیازمند تجهیزات سنگین هستند هم به سرقت رفته‌اند؛ متاسفانه به نظر می‌رسد دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی مجموعه مدیریت شهری پیش از این به درستی عمل نکرده اند و در خواب غفلت بودند.

سعیدی با اشاره به اینکه این گروه  از سارقان حتی به ضایعات مجموعه هم رحم نکردند، افزود: حتی تکه آهنی که ضامن سلامتی سازه و امنیت کارگران را حفظ می‌کند را برش داده و با خود برده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج ارزش اموال سرقت شده را میلیاردی برشمرد و یادآور شد: با توجه به حجم سرقت و سازماندهی بودن آن و با توجه به اینکه شهرداری و نهادهای مربوطه نظارتی توان رسیدگی ندارند تأکید داریم دستگاه قضا به موضوع ورود کند.

سعیدی عنوان کرد: بانیان این امر باید مورد تحقیق قرار گیرند تا بیت المال به مدیریت شهری بازگردد.

وی خاطرنشان کرد: سرقت به صورت حرفه ای اتفاق افتاده است، به قدری که هیچ یک از تأسیسات پایه آسیب ندیده‌اند از این رو توصیه می‌شود سرقت را به گردن کارگران نیندازید چرا که به نظر می‌رسد شبکه‌ای بزرگ برای این ثروت شکل گرفته است.

کارخانه بازیافت زباله ها در منطقه حلقه دره استان البرز قرار دارد.

پیشنهاد ما به شما

چالش‌های جراحی لگن و ران

به محل اتصال استخوان‌های مجاور و متصل به یکدیگر مفصل می‌گویند. اگر این بخش فاقد …