اخبار

حضور تیم هندبال بانوان البرز در رقابت های لیگ برتر قطعی شد

سمیه اخلاقی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه با تمام توان در این دوره از رقابت ها شرکت خواهیم کرد، گفت: رقابت های لیگ برتر هندبال از نهم آبان ماه آغاز و به همین منظور و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تیم از اواسط هفته آینده در اردوی پنج روزه شرکت و پس از آن عازم این رقابت ها خواهند شد.

وی اضافه کرد: در این دوره از رقابت ها هشت تیم شرکت دارند و بازی ها به صورت دوره ای برگزار می شود.

اخلاقی در ادامه با بیان اینکه با ظرفیت بومی در این دوره از رقابت ها شرکت می کنیم، اظهار داشت: هدف این است که با تقویت این بازیکنان و کادر فنی در رقابت های پیش روی نتیجه خوبی از خود برجای گذاریم.

وی ادامه داد: با تیم های بسیار قوی مانند سپاهان اصفهان، کازرون و بافق یزد که سابقه طولانی مدت دارند و امیدواریم که بتوانیم آبروداری کرده و تیمی خوب از هندبال البرز به نمایش بگذاریم.

نایب رییس هیات هندبال البرز در بخش دیگری از سخنان به مشکلات و نداشتن حمایت ها در سال های گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: نبود این حمایت ها در سال های ۸۷ و ۹۸ و از سوی دیگر شیوع ویروس کرونا سبب شد تا فاصله ای برای حضور بانوان ما در رقابت های لیگ برتر ایجاد شود.

اخلاقی ادامه داد: اما با توجه به  زیر ساخت ها و شایستگی هایی که هندبال البرز در بحث بانوان داشت این مجوز از طریق فدراسیون به استان  داده شده است.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا