دوشنبه , 31 اردیبهشت 1403

جبهه رسانه ای انقلاب در خنثی سازی توطئه های دشمن ایفای نقش کند

محمدرضا موسوی زاده روز پنجشنبه در نشست با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز  البرز در دفتر سازمان بسیج رسانه این استان، افزود: سازمان بسیج رسانه تلاش دارد با تقویت جبهه رسانه‌ای انقلاب یک جبهه واحد در نیروهای انقلابی در رسانه‌ها ایجاد کند.

وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری خبرنگاران و اصحاب رسانه در بسیج رسانه استان و کانون های شهرستانی، جبهه ای از نیروهای انقلابی در حوزه رسانه ایجاد شود و از ظرفیت آنها به نفع جامعه اسلامی بهره گرفته شود.
وی با اشاره به لزوم بهره گیری از مشورت و راهکارهای ارائه شده توسط نخبگان رسانه ای استان بیان داشت: یکی از راهبردهای مهم در مواجهه با جبهه رسانه‌ای استکبار استفاده از ظرفیت نخبگانی است که دل در گرو خدمت به مردم دارد که خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه در زمره این گروه هستند.
موسوی زاده افزود: در فضای رسانه ای موجود آموزش‌ها باید مداوم و مستمر باشد و این مهم از رسالت‌هایی است که بسیج رسانه با همراهی رسانه های استان دنبال می کند.
وی ادامه داد: کیفیت بخشی به محتوای رسانه ها باید مدنظر همه رسانه ها باشد که امیدواریم این مهم در سایه شکل گیری دوره های آموزشی متنوع و مختلف محقق شود.
رییس بسیج رسانه استان البرز در پایان اظهار داشت: رسانه جلودار مقابله با جنگ نرم دشمن است و امروز که دشمن جنگ اقتصادی علیه ملت مقاوم ایران اسلامی را گسترش داده است با تکیه بر قدرت رسانه‌ها می‌توان به مردم و مسئولان در این جنگ کمک کرد و رسالت رسانه کشور خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان با مدیریت مناسب است.

در این نشست درباره همکاری های بیشتر سازمان بسیج رسانه و خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز البرز برنامه ریزی و تبادل نظر شد. 
 

پیشنهاد ما به شما

لیزر الکساندرایت کندلا

کندلا یک تکنولوژی است که برای کاهش و زدودن موهای زائد از بدن و صورت …